• Samorząd Uczniowski 2023/2024

• wybory do Samorządu 2013/2014

• 17 października 2013r.

W czwartek 17 października 2013r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Uczniowie z klas I – VI Szkoły Podstawowej oraz I – III Gimnazjum, a także pracownicy naszej Szkoły uczestniczyli w głosowaniu przeprowadzonym zgodnie z zasadami demokratycznymi. Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu wraz z opiekunami przygotowali punkt wyborczy.

Elektorzy, aby odebrać karty do głosowania, podchodzili najpierw do stanowiska Komisji Wyborczej, w której zasiadały Klaudia Kielak oraz Klaudia Oleksiak. Następnie udawali się do miejsca, gdzie w skupieniu i spokoju mogli oddać głos. Weronika Suchocka wraz z Igą Wilczyńską udzielały informacji, w jaki sposób poprawnie wypełnić kartę wyborczą. Wypełnioną kartę wyborcy wrzucali do urny, której strzegł Dawid Rosiński.

Po zakończonych wyborach Komisja Wyborcza policzyła wszystkie głosy. Największą ilość głosów, bo aż 54, uzyskała Klaudia Oleksiak, która w roku szkolnym 2013/2014 będzie pełniła funkcję Przewodniczącej Samorządu Szkolnego. Klaudia Kielak zdobyła 30 głosów i została zatem Zastępcą Przewodniczącej Samorządu.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

7 października 2013r.

Wielkimi krokami zbliża się termin wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego.

7 października kandydaci rozpoczęli kampanie wyborcze. Przygotowane przez nich plakaty zostały wywieszone na szkolnym korytarzu.

W tym roku o funkcję Przewodniczącego Samorządu Szkolnego zawalczą:

Alicja Szewczak (kl. II SP),Weronika Jusińska (kl. III SP), Klaudia Radzka (kl. IV SP),

Marta Rasińska (kl. IV SP), Natalia Zaręba (kl. IV SP),Iga Wilczyńska (kl. VI SP),

Klaudia Oleksiak (kl. II G), Klaudia Kielak (kl. III G), Weronika Suchocka (kl. III G)

oraz Dawid Rosiński (kl. III G).

Kandydatom życzymy powodzenia!

24 września 2013r.

Największą liczbę głosów wyborach na opiekuna Samorządu Szkolnego uzyskały:

1.miejsce - pani Joanna Michalczyk.

2.miejsce - pani Urszula Trzciałkowska.

Gratulujemy!

20 września 2013r.

Zapraszamy chętnych uczniów do pracy w Samorządzie Szkolnym. Budowanie tej organizacji w nowym roku szkolnym, rozpoczęliśmy 20 września, od przeprowadzenia wyborów na Opiekuna Samorządu Szkolnego. Wyniki głosowania już w poniedziałek 23 września.