• Samorząd Uczniowski 2023/2024

• Sprawozdanie SU 2015/16

• W roku szkolnym 2015/2016  funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego pełniła  p.Urszula Trzciałkowska.

Po  przeprowadzonej kampanii wyborczej odbyły się  wybory do SU.

Z inicjatywy SU wprowadzono w  naszej szkole dla uczniów „ Szczęśliwy Numerek”. Codziennie odbywało się losowanie  „Szczęśliwego Numerka” (przez przewodniczącą SU Katarzynę Murawską ) numerki  wylosowane były zawieszane na tablicy ogłoszeń.

SU zorganizował dyskotekę.

Uczennice z SU prowadziły gazetki ścienne na korytarzu w naszej szkole.

SU włączył się w szkolne akcje: Dzień bez papierosa, Dzień Babci I Dziadka, dyskoteka w naszej szkole, poczta Walentynowa.

Na tablicy ogłoszeń na bieżąco SU   informował o działaniach.

SU przygotował prezentacje i ankiety na temat bezpieczeństwa uczniów w naszej szkole.