• Samorząd Uczniowski 2023/2024

• Sprawozdanie roczne Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015

• W roku szkolnym 2014/2015 funkcję  opiekuna samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi była p.Urszula Trzciałkowska.

Na początku roku szkolnego przeprowadzono kampanię wyborczą. W wyniku wyborów przewodniczącą samorządu uczniowskiego została uczennica klasy I gimnazjum: Iga Wilczyńska, zastępcą : Katarzyna Murawska uczennica klasy II gimnazjum a skarbnikiem: Gabriela Ryszawa  uczennica klasy VI .

Przyjęto regulamin Samorządu Uczniowskiego.

W listopadzie SU przygotował dyskotekę Andrzejkową, dekorację
          i oprawę muzyczną. W lutym została uruchomiona przez SU  poczta Walentynowa, (uroczyste rozdanie odbyło się 16. 02. 2015r).Na pierwszy Dzień Wiosny Uczennice odpowiedzialne za działania w SU przeprowadziły wraz
          z opiekunem pokaz zdrowej żywności, prezentację multimedialną dla wszystkich uczniów naszej szkoły aby pokazać i wprowadzić nawyki zdrowego
          i racjonalnego odżywiania, były przeprowadzone ankiety promujące zdrowy styl życia oraz zachęcanie uczniów naszej szkoły do zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego. Upamiętniając Pierwszy Dzień Wiosny  uczennice przygotowały również pokaz Marzann. W czerwcu SU przygotował gry i zabawy ruchowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie działalności  opiekun przygotował uczennicom dyplomy za pomoc i udział w przedsięwzięciach  na rzecz Samorządu Uczniowskiego  w Zespole Szkół w Mokrej Wsi.