• II miejsce w mini piłce ręcznej Szkół Podstawowych

• W dniu 05.10.2013r. na boisku sportowym w Stryjkach odbyły się zawody sportowe w mini piłce ręcznej Szkół Podstawowych  w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta w składzie :

Maćkosz Julia, Młynarska Karolina, Nowakowska Patrycja, Przybysz Daria,

Romańska Klaudia, Salwin Julia ,Salwin Julia, Szymańska Karolina,

Tyczyńska Natalia, Wilczyńska Iga, Żółtowska Patrycja,

zajęły II miejsce GRATULACJE!

Zawody pomimo czasu trwania przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play, dzielnie walcząc o zdobycie każdej bramki, która w niektórych spotkaniach ważyła o zwycięstwie bądź remisie.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom. Dodatkowo trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii zostały udekorowane medalami.

Naszą drużynę przygotowała  Urszula Trzciałkowska