• KOLEJNE SUKCESY

• 13.11.2013r. w Zespole Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi odbyły się zawody sportowe w mini piłce koszykowej Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt.

III MIEJSCE zajęły nasze dziewczęta w składzie : Maćkosz Julia, Juli Grabska, Młynarska Karolina, Nowakowska Patrycja, Przybysz Daria, Romańska Klaudia, Salwin Julia, Salwin Julia, Szymańska Karolina, Tyczyńska Natalia, Wilczyńska Iga, Żółtowska Patrycja.

GRATULACJE!

22.11.2013r. Piękne mecze rozegrali chłopcy w składzie: Adrian Zaręba, Michał Mróz, Jakub Kostrzewa, Patryk Pawełas, Krystian Palesa, Szymon Pawełas, Mateusz Rasiński, Karol Wiśniewski, Deni Mantaev, Kacper Suchenek, Pawełas Sebastian, Kamil Siemiankowski i Sebastian Getka,

Chłopcy zajęli III miejsce.

GRATULACJE!

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play, dzielnie walcząc o zdobycie każdego kosza, który w niektórych spotkaniach ważył o zwycięstwie bądź szczęśliwym remisie. Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom. Trzy najlepsze drużyny w swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.

Naszą drużynę przygotowała Urszula Trzciałkowska