• 1.N-l wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do j.angielskiego 2.Nauczyciel j.angielskiego w szkole podstawowej

• Dyrektor Zespołu Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi, ogłasza nabór na dwa  stanowiska:

1.nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do nauczania j. angielskiego w przedszkolu  oraz

2.nauczyciel języka angielskiego  w szkole podstawowej–zastępstwo

PILNE 08.2020.

1/Nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do nauczania j. angielskiego w przedszkolu

1. Rodzaj stosunku pracy, stanowisko, wymiar czasu pracy:

1.1)umowa na zastępstwo za nieobecnego nauczyciela;

1.2)nauczyciel wychowania przedszkolnego (z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego w przedszkolu) ;

1.3) wymiar zatrudnienia: Przedszkole 24/25 oraz 1,5 godz.-język angielski w  dwóch grupach przedszkolnych;

2. Miejsce pracy: Przedszkole Samorządowe w Mokrej Wsi, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej, w Zespole Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi , ul. M.Konopnickiej 12 Mokra Wieś, 05-240 Tłuszcz

3. Wymagania niezbędne dla wszystkich kandydatów:

3.1) wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o specjalności zgodnej z prowadzonymi zajęciami;

3.2) obywatelstwo polskie;

3.3) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;

3.4) niekaralność sądowa za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe;

3.5) nieposzlakowana opinia;

3.6) doświadczenie w pracy na danym stanowisku;

4. Zakres wykonywanych zadań:

4.1)realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych związanych z powierzonym  stanowiskiem ,

4.2) prowadzenie dokumentacji pracy ;

4.3) praca w zespołach zadaniowych,

4.4) oraz wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora, wynikających z  potrzeb Zespołu Szkół.

5. Wymagane dokumenty: życiorys z opisem pracy zawodowej (CV) oraz podanie o pracę/list motywacyjny.

Osoby zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną przygotowują do wglądu - dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe (dyplom wraz z suplementem, świadectwa kwalifikacyjne, zaświadczenie o  kwalifikacjach pedagogicznych) oraz świadectwa pracy.

6.Termin składania dokumentów – do 25.08.2020.,  drogą elektroniczną na adres zsmokrawies@wp.pl

Kandydaci zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej będą telefonicznie powiadamiani o terminie rozmowy. Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone na bieżąco, po otrzymaniu ofert. Ze względu na pilność sprawy możliwe jest wcześniejsze rozstrzygnięcie naboru.

Dyrektor Zespołu Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi

mgr Marta Donoch

2/Nauczyciel  j. angielskiego w szkole podstawowej- zastępstwo

1. Rodzaj stosunku pracy, stanowisko, wymiar czasu pracy:

1.1)umowa na zastępstwo za nieobecnego nauczyciela;

1.2)nauczyciel  języka angielskiego w Szkole Podstawowej;

1.3) wymiar zatrudnienia:  szkoła podstawowa 13/18, MOŻLIWOŚĆ DOPEŁNIENIA DO PEŁNEGO WYMIARU GODZINAMI W ŚWIETLICY

2. Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi , ul. M.Konopnickiej 12 Mokra Wieś, 05-240 Tłuszcz

3. Wymagania niezbędne dla wszystkich kandydatów:

3.2) obywatelstwo polskie;

3.5) nieposzlakowana opinia;

3.6) doświadczenie w pracy na danym stanowisku;

4. Zakres wykonywanych zadań:

4.2) prowadzenie dokumentacji pracy ( w SP dziennik elektroniczny),

4.3) praca w zespołach zadaniowych,

5. Wymagane dokumenty: CV (z opisem doświadczenia  zawodowego zawierającego: miejsca pracy, okresy zatrudnienia, zajmowane stanowiska)  oraz list motywacyjny/podanie o pracę.

6.Termin składania dokumentów – 25.08.2020., elektronicznie,  na adres zsmokrawies@wp.pl

Adres do korespondencji/kontakt: Zespół Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi, ul.M.Konopnickiej 12,  Mokra Wieś, 05-240 Tłuszcz; tel.0-29 5910017, e-mail: zsmokrawies@wp.pl

Dyrektor Zespołu Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi

mgr Marta Donoch

Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi, ul.M.Konopnickiej 12, 05-240 Mokra Wieś jako administrator danych osobowych, informuje, że:1.podanie danych jest niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowiska pracy.2.Inspektorem ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w Mokrej Wsi jest Pan Sebastian Kępka, kontakt: iod.tluszcz@edukompetencje.pl;3.Dane nie będą przekazywane przez Zespół Szkół w  Mokrej Wsi innym podmiotom, poza przypadkiem zatrudnienia kandydata (dane będą przekazane do działu kadr CUW Tłuszcz, przetwarzającego dane w celu zatrudnienia  i prowadzenia dokumentacji pracowniczej).4.Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia w ochronie danych i zgodnie z jego treścią.5.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od ogłoszenia o naborze w przypadku kandydatów nie wytypowanych do zatrudnienia.6.Posiada pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych, do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;7.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.