• Zakończenie roku szkolnego

• 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Była to wyjątkowa uroczystość. Grupy przedszkolne śpiewająco powitały gości. Ósmoklasiści zaprezentowali piękny układ poloneza i skierowali swe słowa pożegnania do społeczności szkolnej. Najlepsza absolwentka - Amelia Tyczyńska odebrała z rąk Pana Burmistrza Tłuszcza Pana Pawła Marcina Bednarczyka nagrodę za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Na hali miało także miejsce rozdanie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Kolejny raz nasi sportowcy otrzymali również medale za swe sportowe osiągnięcia. Na tym jednak nie koniec. Tego dnia uroczystość była wyjątkowa, ponieważ po dziesięciu latach, żegnaliśmy Panią Dyrektor Martę Donoch oraz Panią Sekretarz Martę Wysocką. Cała społeczność szkolna zadedydykowała Pani Dyrektor i Pani Sekretarz piosenkę - niespodziankę. Wzruszeniu i podziękowaniom nie było końca. Ten dzień z całą pewnością przejdzie do historii naszej szkoły.