• Regulamin IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Podkowińskiego

        REGULAMIN-_IV_edycja_Ogo__lnopolski-Konkurs-im.W.Podkowinskiego.docx.pdf

        Ogłaszamy wyniki obrad Jury i laureatów!

        📢🥇🥈🥉🏅😃

        🏅🏅🏅

        Nagroda GRAND PRIX – Aleksander Przybysz (SP nr 41 im. Żołnierzy AK Grupy Bojowej „Krybar” w W-wie; opiekun Joanna Tomkiewicz – Gwiazda)

        🥇🥈🥉

        KATEGORIA KLASY I – III

        I miejsce – Paulina Kulesza (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        II miejsce – Tomasz Gregorowicz (SP im. Jana Brzechwy w Dratowie – Ludwin, opiekun Marianna Bodzak)

        III miejsce – Weronika Krasowska (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        🥇🥈🥉

        KATEGORIA KLASY IV – VI

        I miejsce – Iga Kremczer (SP nr 5 im. JP II w ZSSO w Skierniewicach, opiekun Monika Zdzieszyńska)

        II miejsce – Daryna Kamińska (SP im. T. Kościuszki w ZSP w Długosiodle, opiekun Agata Pędzich)

        III miejsce – Marija Olszewska (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        🥇🥈🥉

        KATEGORIA KLASY VII – VIII

        I miejsce – Maja Pajorek (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        II miejsce – Karina Trzcińska (SP nr 53 im. M. Zaruskiego w W-wie, opiekun Karolina Kopiec)

        III miejsce – Angelika Denis (SP im. J. Kielaka w Postoliskach, opiekun Danuta Polakowska)

        🏅🏅🏅

        NAGRODA SPECJALNA PAŁACU W CHRZĘSNEM

        Maria Szynwelska (SP nr 4 im. J. Korczaka w Sulejówku – Miłośnie, opiekun Marzena Gańko)

        🏅🏅🏅

        NAGRODA SPECJALNA MUZEUM NARODOWEGO W POZNANIU

        Katarzyna Rabsztyn (Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Novum w Wołominie, opiekun Sylwia Łaskowska)

        🏅🏅🏅

        WYRÓŻNIENIA

        1. Laura Berlińska (SP nr 2 im. M. Chełmońskiej – Szczepankowskiej w Słupnie, opiekun Joanna Stawikowska)

        2. Hanna Raczkiewicz (SP nr 41 im. Żołnierzy AK Grupy Bojowej „Krybar”, opiekun Joanna Tomkiewicz – Gwiazda)

        3. Szymon Stasiak (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        4. Magdalena Bogdan (SP im. T. Kościuszki w ZSP w Długosiodle, opiekun Beata Banaszek)

        5. Zofia Damętka (SP im. T. Kościuszki w ZSP w Długosiodle, opiekun Beata Banaszek)

        6. Igor Kurek (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        7. Jagoda Puławska (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        8. Milana Padenko (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        9. Sofija Olszewska (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        10. Zuzanna Oleksiak (SP im. J. Kielaka w Postoliskach, opiekun Danuta Polakowska)

        11. Alicja Jabłońska (SP nr 5 im. JP II w ZSSO w Skierniewicach, opiekun Aneta Jabłońska)

        12. Martyna Drzymała ( Publiczna SP w Jeżowem Podgórzu im. Ks. Kardynała Stefa Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, opiekun Bernadeta Drzymała)

        13. Yaraslav Kasyanav (PSP z oddz. Dwujęzycznymi im. Z. Nałkowskiej w Kobyłce, opiekun Joanna Nowakowska)

        14. Igor Helon (SP w Dukli, opiekun Renata Zima)

        15. Maria Piekut (ZS w Postoliskach, opiekun Danuta Polakowska)

        16. Lena Łukasik (ZS w Krzemieniu, opiekun Stanisława Latos)

        17. Julia Sokołowska (SP im. C.K. Norwida w Dębinkach, opiekun Alicja Babańczyk)

        18. Wiktor Załęski (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        19. Klara Rachubka (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        20. Maria Tchórzewska (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        21. Maja Matuszewska (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        22. Gabriela Skóra (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        23. Małgorzata Błachnio (WOK „Hutnik”, opiekun Joanna Krajewska)

        24. Zuzanna Myrcha (SP im. I. Paderewskiego w Zagościńcu, opiekun Sylwia Łaskowska)

        25. Lena Wasilewska (NSP Pitagoras w Ruśccu/Nadarzynie, opiekun Agata Wasilewska)

        26. Michalina Katner (GOK w Zabrodziu, opiekun Michalina Derlicka)

        27. Kacper Kata (SP im. S. Staszica w Jeżowcem Centrum, opiekun Maria Kopacz)

        28. Anna Ossowska (SP nr 5 im. J. Kochanowskiego – Białej Podlaskiej, opiekun Jarosław Struk)

        29. Antonina Jabłońska (Sp nr 3 im. dra J. Ostaszewskiego w Mławie, opiekun Iwona Cieślińska)

        30. Maria Białek (ZSP w Stryjkach, opiekun Małgorzata Bereda - Mielcarz)

        Gratulacje dla laureatów!

    • Kontakty

      • Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, Przedszkole Samorządowe w Mokrej Wsi
      • (29)591-00-17
      • ul. Marii Konopnickiej 12, 05-240 Mokra Wieś 05-240 Mokra Wieś Poland
      • Sebastian Kępka e-mail: iod.tluszcz@edukompetencje.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych