• IX Powiatowy Przegląd kolęd i pastorałek

          • Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach IX powiatowego przeglądu kolęd i pastorałek „Niech kolęda w świat popłynie…”:

            Przedszkolaki- I miejsce w kategorii przedszkola

            Alicja Gawrońska- II miejsce w kategorii uczniowie klas IV-VIII - soliści

            Zespół wokalny z klasy V (Oliwia Rysiawy, Karolina Strzoda, Natalia Powierża, Paulina Oleksiak, Lena Perzanowska)- II miejsce w kategorii klas IV-VIII - zespoły

            Zespół wokalny z klasy IV (Łucja Tyczyńska, Emilia Ryszawy, Liliana Karyś, Gabriela Wilczyńska, Agata Sadurska, Anna Świętochowska, Amelia Przezdziecka, Kamila Woźniecka) - III miejsce w kategorii klas IV-VIII – zespoły

            Wszystkim uczestnikom przeglądu składamy serdeczne gratulacje!

          • Konkurs ekologiczny " CZYSTA ZIEMIA - GLEBA, WODA, POWIETRZE"

          •  

            Co roku na jesieni w naszej szkole podejmujemy wraz z uczniami tematy związane z ekologią i troską o naszą planetę. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę na działania człowieka, które mają negatywne konsekwencje i prowadzą do pogorszenia stanu środowiska przyrodniczego.

            Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych zorganizowali szkolny konkurs przyrodniczy, aby rozwijać i poszerzać wiedzę przyrodniczą uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz kształtować ich wrażliwość ekologicznej, a także zwrócić uwagę dzieci i młodzieży na współzależność pomiędzy człowiekiem i środowiskiem naturalnym.

            Zadaniem konkursowym było przygotowanie plakatu o tematyce ekologicznej. 

            WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO:

            KATEGORIA – KL. IV – V:

            I MIEJSCE 

            EMILIA RYSZAWY (KL.IV)

            AMELIA PRZEZDZIECKA (KL.IV)

            II MIEJSCE

            AGATA SADURSKA (KL.IV)

            KAMILA WOŹNIECKA (KL.IV)

            III MIEJSCE

            ZUZANNA TYCZYŃSKA (KL.V)

            ALEKSANDER SZYMAŃSKI (KL.IV)

            WYRÓZNIENIA

            LENA PERZANOWSKA (KL.V)

            SZYMON PERKOWSKI (KL.IV)

            KATEGORIA  - KL. VI - VIII:

            I MIEJSCE

            TATIANA PIOTROWSKA (KL.VI)

            II MIEJSCE

            MARTYNA STYŚ (KL.VII)

            III MIEJSCE

            ALICJA GAWROŃSKA (KL.VIII)

            WYRÓŻNIENIA

            MAJA GETKA (KL.VII)

            AMELIA TYCZYŃSKA (KL.VIII)

            KRYSTIAN GRABOWSKI (KL.VIII)

                                                                                                                   GRATULUJEMY !!!

             

          • „Koduj z Gigantami”

          • Zapraszamy do wzięcia udziału w 12. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. 

            Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania.

            Warsztaty odbędą się w Wołominie,  przy ul. Wileńskiej 51b  oraz online, w technologii wirtualnych klas. 

            Ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie “Retro-programowanie”:

            • klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
            • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
            • klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
            • szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.

            Termin warsztatów to sobota i niedziela, 4-5 lutego oraz 11-12 lutego 2023.

            Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

          • ...

          • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA KARTĘ ŚWIĄTECZNĄ

            Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM

             

                               Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najciekawszą kartę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim.

                               Uczniom klas 7 i 8 serdecznie dziękujemy za przygotowanie prac. Poniżej przedstawiamy wyniki.

             

            I miejsce: Aleksandra Marszał, kl. 8

            II miejsce: Alicja Kaczyńska, kl. 7

            III miejsce: Mateusz Tocicki, kl. 8

             

            GRATULUJEMY

                                                  

                                                                                                               Łukasz Prosiński

                                                                                                   

      • Kontakty

        • Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, Przedszkole Samorządowe w Mokrej Wsi
        • (29)591-00-17
        • ul. Marii Konopnickiej 12, 05-240 Mokra Wieś
          05-240 Mokra Wieś
          Poland
        • Sebastian Kępka
          e-mail: iod.tluszcz@edukompetencje.pl
    • Galeria zdjęć

        brak danych