• Wykaz podręczników do religii 2023/24

     • Podręczniki do religii rodzice dzieci uczęszczających na religię zakupują we własnym zakresie:

      1. Klasa I - "W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego"

      A. Frączak, ks. R. Szewczyk, Małgorzata Korzeniewski, ks. Jan Staruchowicz

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      2. Klasa II - "To jest mój Syn Umiłowany" A. Frączak, ks. R. Szewczyk

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      3. Klasa III - "Kto spożywa moje ciało, na życie"

      A. Frączak, ks. R. Szewczyk

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      4. Klasa IV - "Jestem Chrześcijaninem"

      red. ks. Mariusz Czyżewski

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      5. Klasa V - "Bóg nas szuka" ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny, Dorota Kornacka, Michał Małek,

      s. Martyna Ujazdowska

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      6. Klasa VI - "Wierzę w Święty Kościół Powszechny" ks. Mariusz Czyżewski

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      7. Klasa VII - "Twoje słowo jest światłem na mojej drodze"

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

      8. Klasa VIII - "Ty ścieżkę życia mi ukażesz "

      ks. Piotr Tomasik

      Wyd. Katechetyczne, Warszawa

     • Zakończenie roku szkolnego

     • 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Była to wyjątkowa uroczystość. Grupy przedszkolne śpiewająco powitały gości. Ósmoklasiści zaprezentowali piękny układ poloneza i skierowali swe słowa pożegnania do społeczności szkolnej. Najlepsza absolwentka - Amelia Tyczyńska odebrała z rąk Pana Burmistrza Tłuszcza Pana Pawła Marcina Bednarczyka nagrodę za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Na hali miało także miejsce rozdanie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Kolejny raz nasi sportowcy otrzymali również medale za swe sportowe osiągnięcia. Na tym jednak nie koniec. Tego dnia uroczystość była wyjątkowa, ponieważ po dziesięciu latach, żegnaliśmy Panią Dyrektor Martę Donoch oraz Panią Sekretarz Martę Wysocką. Cała społeczność szkolna zadedydykowała Pani Dyrektor i Pani Sekretarz piosenkę - niespodziankę. Wzruszeniu i podziękowaniom nie było końca. Ten dzień z całą pewnością przejdzie do historii naszej szkoły.

     • Lekcja obywatelska - wizyta w Urzędzie Miejskim

     • 13 czerwca ósmoklasiści wzięli udział w bardzo praktycznej lekcji. Wybrali się bowiem z wizytą do Urzędu Miejskiego w Tłuszczu, gdzie ich przewodnikiem był Burmistrz Tłuszcza Pan Paweł Marcin Bednarczyk, który stwierdził, że nie ma lepszego sposobu na pobudzenie w młodych ludziach zaangażowania w sprawy lokalne. Ponadto w przystępny sposób nasi wychowankowie zapoznali się z informacjami na temat wiedzy obywatelskiej. Dzięki tej wizycie załatwienie spraw w urzędzie i skierowanie się do odpowiedniego wydziału, nie będzie już problemem dla naszej młodzieży.

      W czasie wizyty uczennice klasy VIII SP podziękowały Burmistrzowi Tłuszcza za poświęcony czas i cenną lekcję, a także zaprosiły Pana Pawła Marcina Bednarczyka na uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie ósmoklasistów.

     • DZIEŃ RODZINY

     • W naszej szkole od zawsze dzieje się dużo... Dziś jednak chyba nawet nie spodziewaliśmy się, że Dzień Rodziny spędzimy tak aktywnie i tak radośnie. Wspaniałym występem dzieci powitały swych rodziców i przybyłych gości. Grupy przedszkole z zerówką wykazały się umiejętnościami wokalnymi. Klasa I zaprezentowała piękny układ taneczny do piosenki "Cudownych rodziców mam". Klasa IV przygotowała muzyczną historię rodziny, w czasie której bawiliśmy się niemalże do łez. Uczniowie z klas II i III w swym występie przypomnieli, że najważniejsza jest rodzina, bo z bliskimi osobami u boku możemy osiągnąć o wiele więcej niż w pojedynkę. Uczniowie z klas V i VI zadedykowali swym rodzicom piękne piosenki. Były chwile wzruszenia, refleksji, a także śmiechu. Całą uroczystość uświetnił występ chóru. To jednak nie było wszystko. Na dzieci i rodziców czekały kolejne atrakcje... Pokazy strażackie, warsztaty chemiczne, zawody sportowe, filipińskie sztuki walki na gąbki, malowanie buzi, studio tatuażu czy doczepianie warkoczyków to tylko przykłady atrakcji, w których mogliśmy wziąć udział. Na zmęczonych zabawą na świeżym powietrzu czekał słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice, piekąc przepyszne ciasta. Jak widać w czasie Dnia Rodziny harmonogram był wypełniony po brzegi. Jednak nie zabrakło nam czasu na zmierzenie się z ważnym zadaniem. Była dziś z nami OLIWIA - wyjątkowa dziewczynka. Jest to pięcioletnia księżniczka, która od urodzenia walczy z ciężką chorobą, a my dziś dołożyliśmy cegiełkę, dzięki której mamy nadzieję, uda jej pokonać przeciwności losu. W czasie dzisiejszej zbiórki udało się dzięki społeczności szkolnej zebrać 2040zł. Bardzo dziękujemy i zachęcamy do zajrzenia na profil Oliwii na Facebooku. Takie dni, w którym cała społeczność szkolna spędza czas wspólnie, bardzo nas cieszą i sprawiają, że nabieramy energii do kolejnych działań. Rodzina daje moc!

     • Gala finałowa III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

     • Jest jeden taki magiczny dzień w roku, w którym nasza Szkoła w Mokrej Wsi zmienia się niemalże w galerię sztuki, a prace podziwiają goście z całej Polski. Dziś właśnie miała miejsce uroczysta gala finałowa, kończąca III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Podkowińskiego. Było pięknie i uroczyście, co oczywiście można podziwiać, oglądając galerię zdjęć. Jeszcze raz gratulujemy laureatom i dziękujemy Gościom za przybycie w progi Podkowińskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali finałowej. Nasz Konkurs w tym roku uzyskał patronat honorowy Burmistrza Tłuszcza i Muzeum Narodowego w Poznaniu. Do współorganizacji przyłączyły się następujące instytucje i organizacje: Powiat Wołomiński, Mazowiecki Instytut Kultury, Pałac w Chrzęsnem, Muzeum im.Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie, Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Tłuszczu, Fundacja Ogarnij Emocje z Wołomina.Patronat medialny sprawowało Radio Fama Wołomin. Dziękujemy! Wszystkie nagrody w kategorii klas I-III ufundowane zostały przez Powiat Wołomiński reprezentowany przez Adama Lubiaka-Starostę Wołomińskiego. Nagrody za I i II miejsce w kategoriach klas IV-VI i VII-VIII oraz statuetki dla zdobywców 1,2,3 miejsca w każdej kategorii zostały ufundowane przez Rodziców Zespołu Szkół w Mokrej Wsi. Nagrody za III miejsca w kategoriach klas IV-VI i VII-VII oraz jedno wyróżnienie zostały ufundowane przez Burmistrza Tłuszcza pana Pawła Bednarczyka. Zostały również przyznane trzy nagrody specjalne ufundowane przez Mazowiecki Instytut Kultury, jedna nagroda specjalna ufundowana przez Dyrektora Pałacu w Chrzęsnem oraz dwie  nagrody specjalne ufundowane przez wiceprzewodniczące Rady Miejskiej Katarzynę Sadurską oraz Urszulę Pankowską i nagroda specjalna ufundowana przez radnego Rady Miejskiej w Tłuszczu pana Włodzimierza Fydryszka. Uczestnicy uzyskali również wyróżnienia ufundowane przez Księgarnię Tuliszków,  Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Barbara Owczarska, Przedsiębiorstwo Hurt-Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekerko oraz Centrum Kultury Sportu i Rekreacji  w Tłuszczu. Wszystkie nagrody uzyskały piękną okolicznościową oprawę w postaci torebek z logo konkursu dzięki firmie „Smak” Katarzyna Marszał. Uroczystość uświetnil okazjonalny tort przygotowany przez Cukiernię Paczek w Tłuszczu oraz słodki poczęstunek zorganizowany przez Rodziców Uczniów i Przedszkolaków Zespołu Szkół im.W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi. Organizację Konkursu zapewnił zaangażowany Komitet Organizacyjny w składzie: Agnieszka  Kadaj, Joanna Woźniecka, Joanna Michalczyk, Katarzyna Sadurska, Paulina Kaska, Łukasz Kaska, Anna Chróścicka oraz zespół niezawodnych pracowników zespołu szkół,  m.in. Monika Kalinowska (dekoracja), Małgorzata Kur, Rafał Radzki, Małgorzata Białek, Marta Wysocka, Anna Szczypka, Anna Han, Hanna Młynarska, Edyta Saks, Urszula Piotrowska, Dariusz Pawełas,Dorota Balcerak, Katarzyna Getka, Agnieszka Zaręba. . 

     • Sukces uczennic kl.VIII w Konkursie Krasomówczym z Języka Angielskiego

     • 29 maja, reprezentantki naszej szkoły odniosły wielki sukces w III Wołomińskim Konkursie Krasomówczym z Języka Angielskiego. Uczestnicy konkursu przygotowują przemowę w języku angielskim a następnie prezentują ją przed publicznością tak, aby jak najbardziej przekonać słuchaczy do swojej tezy. Z radością ogłaszamy, że II miejsce zajęła Malwina Kaflik, a  III miejsce - Amelia Tyczyńska. Gratulujemy!

     • Wycieczka klasy 4SP z okazji Dnia Dziecka

     • Na tropie niemożliwego... Taki temat zajęć wybrali uczniowie klasy 4SP, którzy uczestniczyli w wycieczce na Farmę Iluzji. Na początku poznawaliśmy tajniki optyki. Dlaczego dwie osoby, które stoją obok siebie i są podobnego wzrostu, wyglądają jakby różniła ich ogromna różnia centymentrów? Na te i inne pytania poszukiwaliśmy odpowiedzi. Uczyliśmy się w ciekawy, a jednocześnie nieco zaskakujący sposób. Później czekało na nas wiele wyzwań. Przełamywaliśmy swe lęki na przykład w parku linowym. Atrakcji lunaparkowych nie było końca. Jedno jest pewne... Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci, a my już chcemy powtórzyć wycieczkę...

     • Wyniki obrad Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im.Władysława Podkowińskiego

     • 26 maja miały miejsce obrady Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im.Władysława Podkowińskiego.W pracach Jury uczestniczyli: Pan Sławosz Balcerzak - Kierownik Działu Galerii i Wystaw w Mazowieckim Instytucie Kultury (przewodniczący Komisji), Pani Magdalena Roguska - Dyrektor Pałacu w Chrzęsnem, Pani Małgorzata Wdziekońska - Przedstawiciel Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu, Pani Milena Szabelewska Starszy specjalista w dziale Teatru i Literatury Mazowieckiego Instytutu Kultury.

      W kategorii I: /szkoła podstawowa klasy I-III/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

      I miejsce Julia Sulich, kl. III, GOK w Zabrodziu, (praca nr 9, opiekun Michalina Derlicka)

      II miejsce Nikola Menkała, kl. II Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” , (praca nr 166, opiekun Joanna Krajewska)

      III miejsce Nektarios Apostolou, kl.III, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 118, opiekun Natalia Bomba)

      W kategorii II: / szkoła podstawowa klasy IV-VI/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

      I miejsce – Zofia Leliwa – Malińska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich w Warszawie, (praca nr 233, opiekun Wojciech Maliński)

      II miejsce – Magdalena Błachnio, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 179, opiekun Irena Filipowicz)

      III miejsce – Zuzanna Sobieszyńska, kl. V, GOK w Zabrodziu, (praca nr 14, opiekun Michalina Derlicka)

      W kategorii III: / szkoła podstawowa klasy VII-VIII/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

      I miejsce – Zuzanna Soból, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie, (praca nr 243, opiekun Zofia Adamek)

      II miejsce – Blanka Trzonek, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Maz., (praca nr 95, opiekun Kamila Łysoniewska)

      III miejsce – Marika Gospoś, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 192, opiekun Irena Filipowicz)

      Przyznano nagrodę GRAND PRIX II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Podkowińskiego:

      - Karina Trzcińska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 53 w Warszawie, (praca nr 71, opiekun Małgorzata Frankowska)

      Przyznano 3 nagrody specjalne Mazowieckiego Instytutu Kultury :

      - Nikola Gajda, kl. V, Specjalny Ośrodek szkolno – wychowawczy w Jurkach, (praca nr 3, opiekun Wiesława Lewandowska)

      - Gabriela Cengelenga, kl. II, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, (praca nr 41, opiekun Katarzyna Bala)

      - Hanna Kubin, kl. VII, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 119, opiekun Natalia Bomba)

      Przyznano nagrodę specjalną Dyrektora Pałacu w Chrzęsnem:

      - Marika Gospoś, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” (praca nr 192, opiekun Irena Filipowicz)

      Organizator przyznał 3 nagrody specjalne :

      - Kornelia Wóltańska, kl. II, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 157, opiekun Irena Filipowicz)

      - Maja Getka, kl. III, Zespół Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi, (praca nr 35, opiekun Paulina Kaska)

      - Josephine Schlesinger, kl. VIII, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 120, opiekun Natalia

      Bomba)

      Wyróżnienia:

      Wyróżnienia w kategorii klas I-III

      1. Pola Rogalska, kl. I, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 165, opiekun Joanna Krajewska)

      2. Nikola Menkała, kl. II, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 166, opiekun Joanna Krajewska)

      3.Lena Leszewicz, kl. II, GOK w Zabrodziu, (praca nr 12, opiekun Michalina Derlicka)

      4. Karen Sulik, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu, (praca nr 23, opiekun Anna Sulik)

      5. Alicja Żebrowska, kl. I, MiGOK w Łochowie, (praca nr 32, opiekun Katarzyna Bala)

      6. Zofia Kałuska, kl. III, MiGOK w Łochowie, (praca nr 40 , opiekun Katarzyna Bala)

      7. Łucja Ludwiniak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu im. Fryderyka Chopina, (praca nr 60, opiekun Olesia Baliszewska)

      8. Zofia Urbanowska, kl. II, Zespół Szkół w Postoliskach, (praca nr 125, opiekun Danuta Polakowska)

      9. Aleksandra Sokołowska, kl. I, Zespół Szkół w Postoliskach, (praca nr 124, opiekun Danuta Polakowska)

      10. Alicja Bochowicz, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu, (praca nr 241, opiekun Anna Wojewódzka)

      11. Diana Ketsbaia, kl. III, MiGOK w Łochowie, (praca nr 31, opiekun Katarzyna Bala)

      Wyróżnienia w kategorii klas IV-VI

      1. Maria Piekut, kl. VI, Zespół Szkół w Postoliskach, (praca nr 16, opiekun Katarzyna Piekut)

      2. Zuzanna Tyczyńska, kl. V, Zespół Szkół w Mokrej Wsi, praca nr 57, opiekun Paulina Kaska)

      3. Amelia Woszczyk, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rawie, (praca nr 97, opiekun Kamila

      Łysoniewska)

      4. Radvis Lialys, kl. VI, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 114, opiekun Natalia Bomba)

      5. Lena Genov, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 171, opiekun Irena Filipowicz)

      6. Dawid Szredziński, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 173, opiekun Irena Filipowicz)

      7. Amelia Kurbiel, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 174, opiekun Irena Filipowicz)

      8. Gabriela Mikołajczyk, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 182, opiekun Irena Filipowicz)

      9. Natalia Kądziela, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 184, opiekun Joanna Krajewska)

      10. Kornelia Krajewska, kl.IV, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 189, opiekun Joanna Krajewska)

      11. Aleksandra Balcerzak, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupnie im. Marii Konopnickiej, (praca 214, opiekun Michalina Olszewska – Remboch)

      12. Patrycja Rudzińska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupnie im. Marii Konopnickiej, (praca 212, opiekun

      Michalina Olszewska – Remboch)

      13. Adrianna Prus, kl. VI, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. J. Janiszewskiej w Ciemnem, (praca nr 228, opiekun

      Michalina Olszewska Remboch)

      14. Igor Helon, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Dukli, (praca nr 4, opiekun Renata Zima)

      15. Sofija Olszewska, kl.VI, GOK w Zabrodziu, (praca nr 13, opiekun Michalina Derlicka)

      16. Dominika Dumała, kl. IV, Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w

      Różanie, (praca nr 81, opiekun Iwona Murzyn)

      17. Marika Tenderenda, kl. VI, Zespół Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi, (praca nr 263, opiekun Paulina

      Kaska)

      18. Emilia Łępicka, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupnie im. Marii Konopnickiej, (praca 213, opiekun

      Michalina Olszewska – Remboch)

      19. Oliwia Budziewska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, (praca nr 72, opiekun Kamila Łysoniewska)

      20. Maria Wasiak, kl. VI, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. J. Janiszewskiej w Ciemnem, (praca nr 226, opiekun Michalina Olszewska Remboch)

      Wyróżnienia w kategorii klas VII-VIII

      1. Karina Jarosz, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach, (praca nr 256, opiekun Małgorzata Bereda – Mielcarz)

      2. Antonia Apostolou, kl. VIII, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 117, opiekun Natalia Bomba)

      3. Ewa Hollanek, kl. VII, Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie, (praca nr 103, opiekun Natalia Bomba)

      4. Anastazja Stawicka, kl. VIII, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. J. Janiszewskiej w Ciemnem, (praca nr 225, opiekun Michalina Olszewska Remboch)

      5. Krystian Szymański, Kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie, (praca nr 28, opiekun Ewa Szymańska)

      6. Julia Kucińska, kl. VII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik, (praca nr 194, opiekun Joanna Krajewska)

      7. Weronika Dzieńska, kl. VII, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. W. Sieroszewskiego w Kozłach, (praca nr 136, opiekun Agnieszka Zych)

      8. Nadia Kamińska, kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. Królowej Jadwigi w Wołominie, (praca nr 24, opiekun Aleksandra Zwystek – Kamińska)

      9. Natalia Dubniak, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 193, opiekun Joanna Krajewska)

      GRATULUJEMY! Zapraszamy laureatów na galę finałową, która odbędzie się 2 czerwca o godz. 12.00 w Zespole Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi Do zobaczenia

     • Wycieczka na Pawiak i Szucha

     • 11 mają najstarsi uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Była to "żywa lekcja" historii. Niezmiennie lekcje muzealne na Pawiaku czy w Mauzoleum Walki i Męczeństwa przy ul. Szucha, są okazją do refleksji nad tym, co wydarzyło się w czasie II wojny światowej i podkreślają rozmiar okrucieństwa, który dziś jest dla nas niewyobrażalny. Wycieczka ta stała się również okazją do powtórzenia wiadomości z historii i języka polskiego.

     • XIX Gminny Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza Tłuszcza

     • 9 maja w naszej szkole miała miejsce XIX edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Burmistrza Tłuszcza dla uczniów klas ósmych. Jest to dla nas jedno z wyjątkowych wydarzeń, które mają miejsce w naszej placówce. Dzięki niemu zacieśniamy więzi między loklanymi szkołami i zwracamy uwagę na wartość, jaką jest język ojczysty, o który trzeba dbać. Tradycyjnie tekst dyktanda, z którym zmagali się uczestnicy konkursu dotyczył Władysława Podkowińskiego. W tym rozku duma rozpiera nas szczególnie, ponieważ po killkuletniej przerwie zwycięzcą jest nasza uczennica - Amelia Tyczyńska, która wykazała się doskonałą znajomości ortografii i interpunkcji. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Amelki :)

     • NOC W SZKOLE

     • Ach co to była za noc! W piątek 21 kwietnia uczniowie klas IV - VIII SP wzięli udział w długo wyczekiwanym wydarzeniu, czyli nocowaniu w szkole. Na początku wszyscy wspólnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, biorąc udział w grach i zabawach zespołowych. Kolejnym punktem w planie była kolacja, na którą zamówiliśmy pizzę. Później uczestnicy wydarzenia podzielili się na grupy zgodnie z zainteresowaniem. Chłopcy oglądali mecz, niektórzy tańczyli i śpiewali piosenki wykorzystując karaoke, a inni oglądali filmy lub grali np. w szachy. Tuż przed snem wszyscy wzięli udział w zabawie w chowanego. Rano wszyscy zaangażowali się w przygotowanie śniadania. Z radością obserowaliśmy naszych wychowanków, którzy w inny niż zazwyczaj spsób spędzili czas wolny.

  • Kontakty

   • Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, Przedszkole Samorządowe w Mokrej Wsi
   • (29)591-00-17
   • ul. Marii Konopnickiej 12, 05-240 Mokra Wieś
    05-240 Mokra Wieś
    Poland
   • Sebastian Kępka
    e-mail: iod.tluszcz@edukompetencje.pl
 • Galeria zdjęć

   brak danych